jak poruszać się po blogu?


Jak poruszać się po blogu?
Po prawej stronie znajduje się lista linków "TEMATY". Są to etykiety zgodne z tematami w podręczniku oraz określenie "Pokój nauczycielski". Po naciśnięciu którejkolwiek etykiety przenoszeni jesteśmy do grupy wpisów związanych z danym tematem. Będą tam ciekawostki, pomysły na urozmaicenie lekcji, ciekawe linki czy krótkie prezentacje dotyczące określonego tematu. Odnośnik "Pokój nauczycielski" prowadzi do notek związanych z pomysłami lub ogólnymi informacjami dotyczącymi przedmiotu podstawy przedsiębiorczości lub sposobami prowadzenia zajęć.
Każdy post można komentować. Komentarze w naszym zamierzeniu mają stanowić cenną wartość dla całego bloga, ponieważ pozwolą poznać Państwa opinie zarówno na temat podręcznika czy jego obudowy, jak również wymienić się doświadczeniami. Dlatego też serdecznie zapraszamy do lektury i zachęcamy do dyskusji.

środa, 27 czerwca 2012

:: co z tym bankiem?

Firma Deloitte przeprowadziła badanie na terenie 5 krajów: Polski, Rumunii, Węgier, Czech, Słowacji. Celem badania było zrozumienie potrzeb klientów, poznanie czynników, jakie są dla nich najistotniejsze, uzyskanie odpowiedzi na pytanie co banki muszą zrobić by pozyskać nowych klientów i utrzymać dotychczasowych. Wyniki zawarto w raporcie „Doświadczenie klienta w relacji z bankami w Polsce”
Jak się okazuje jesteśmy krajem w którym 67% ludzi jest przywiązanych do swoich banków a tylko 12% badanych deklarowało gotowość do zmiany. Przed zmianą powstrzymuje m.in. przywiązanie do konkretnej instytucji kredytem hipotecznym, którego refinansowanie w innym banku byłoby trudne oraz tak na prawdę niewielkie różnice w ofertach no i oczywiście dodatkowe koszty transakcyjne.
Deklarowanym najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, ale z analizy wynika również, że jednak praktycznie zwracamy uwagę na cenę usług i jakość obsługi. I tu jest właśnie pole do popisu dla bankowców. Coraz większa rzesza ludzi deklarująca brak lojalności wobec swojego banku odpowiada za 7 miliardów złotych przychodów sektora bankowego, więc jest o co walczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz